KKTC Siyasetindeki Son Gelişmeler Sonrası Ülkesini seven bir kişi olarak, bir Ekonomist Olarak Tüm Halka Bir Açıklamam Olacak : KKTC de Para Kazanmak İçin Dövize, Emlağa, İşe, Banka Faizine Yatırım yapmayın. KKTC de en kârlı yatırım SİYASET dir. Kazan Kazan. Sadece Siyasete ve Siyasilere YATIRIM yapın.
Her zaman kâr edersiniz. Halk Kaybetmiş Kimin Umurunda, Hadi Bir Koltuk da Siz alın. İstediğiniz zaman koltuğu, istediğiniz zaman o koltuğa oturanı değiştirirsiniz. Bu Ülke bu Siyasi çıkar kavgaları ve beklentileri ile bir yere varamaz BU SÜREÇTE yaşanan, açıkça söylenmeli. Partilerin öngörüleri belli;
Birinin HIRSI (UBP)
Birinin KAPRİSİ (HP)
Birinin KORKAKLIĞI (CTP)
Bir diğerinin FIRSATÇILIĞI (DP-YDP)
Bir diğerinin ayrımcılığı (TDP)
Kaybeden Bizler
HALK…
YAZIK…
Hayırlısı olsun kayıp yıllara devam Bu KKTC’deki Siyasi anlayış bu seçmenin fanatikliği ve bu halkın “Beni sokmayan yılan 1000 yıl yaşasın, ben çıkarıma bakarım anlayışı” ile gün sonu herkes telef olur birilerini suçlar. Bu ülkede korkakların bu kadar Cesur ve Başarılı, Cesur ve Güçlü adamların bu kadar korkak ve Sessiz olduğu sürece kimse bu ülkeden bir şey beklemesin, Laik olduğumuz gibi yönetiliyoruz.
Kategori
Etiketler

Henüz mesaj yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Arşivler